Friday, 28 December 2012

Mary Poppins

I may say "I am practically perfect, in every way" but these photos are not. Being lazy to carry my camera when I am in a rush makes me expect the best from my iphone. And when the photographer is not very eager to do the job(my sister in this case), the photos turn out to be blurry and boring. But I really wanted you to see my new coat that looks very similar to what Mary Poppins has in her closet. I had fallen in love with Mary Poppins when I saw the musical live in Broadway (NYC) and since then, I can't stop singing the songs when I am at home organizing stuff.
Mary Poppins muzikalini Broadway'de sahnede izledikten sonra karaktere aşık olmuştum. Ve günlerce aylarca etrafta "I am practically perfect, in every way" diye şakıyarak gezmiştim.(halen arada söylediğim de oluyor şimdi birbirimizi kandırmayalım). Mary'nin (samimiyiz) karakteri ve şarkıları kadar, gardrobu da beni çok etkilemişti. Özellikle bele oturan ve çan şeklinde açıkan paltoları o zamandan beri istek listemde. Ve sonunda aradığım paltoyu buldum ve sevgili Etel Baler'in Kısmet by Milka'nın yeni mağazası için düzenlediği davete giydim. Fotoğraflar iphone ile olsa da biran evvel sizlerle paylaşmak istedim :)
Vakko by Atos Lombardini coat/palto, Sandro dress/elbise, Calzedonia tights/çorap
Christian Dior handbag/çanta, Christian Louboutin patent leather pumps/rugan ayakkabı

6 comments:

 1. elinde de bir mary poppins bavul/çantası olsaymış tam olacakmış :)bende çok severim mary poppins'i dvd sini izlemeni öneririm o da güzel.

  ReplyDelete
 2. kombinin çok güzel ama en çok ayakakbılarına bayıldım

  http://jassmeenmode.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Çok güzel seçimler yapmışssın tebrikler.

  ReplyDelete
 4. Bu tarz paltolara ben de bayılıyorum ve senin gibi arayıştayım ne zamandır, şimdi bana da fikir oldu teşekkürler :))

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...