Friday, 16 November 2012

Plexi

I have many nude shoes but I still couldn't resist buying these Maison Martin Margiela babies. Sorry about the photo quality, did not plan to do a photo shoot that's why not the best photos. But it gives you an idea I guess :)
Bu renkte bir sürü başka güzel harika muhteşem ayakkabım olmasına rağmen, Maison Martin Margiela'nın H&M için tasarladığı bu ayakkabıya karşı koyamadım. Oldukça rahat ve pleksi topuklar ile oldukça sıradışı. O gün fotoğraf çekimi yapmayı planlamadığım için ekipman ve ışık açısından blog için çok yeterli kalitede değil fotoğraflar ama en azından bir fikir veriyordur :)
Atil Kutoglu leather jacket/deri ceket, Zara scarf/eşarp,
Hudson jeans/pantalon, Maison Martin Margiela with H&M shoes/ayakkabı

5 comments:

 1. ayakkabılar ok , ama ben fulara bayıldım ,nasıl güzel olmuş elektrik mavi ve leopar,nereden ?

  ReplyDelete
 2. Muhtesem papiler cok yakismis bende istiyoruuuum bunlardan ya

  ReplyDelete
 3. harika bir ayakkabı uzaktan bakılınca sadece ince ve şeffaf topuk, yakından bakılınca şeffaf dolgu olduğu belli oluyoo:))) bayıldım

  ReplyDelete
 4. beautiful shoes honey :))
  belleeamie.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 5. Ayakkabılar çok hoş, ben de ilk gördüğüm zaman çok beğenmiştim. Size de oldukça yakışmış. Yeni bloglar keşfediyorum. Sizinde ziyaretiniz beni musmustlu eder :)

  www.modamla.com

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...