Monday, 19 November 2012

Baume & Mercier

Baume & Mercier organized their first press event in Turkey last week and I got excited when I had received the invitation from Dubai as I wondered how they would introduce the brand to us. Obviously, as a luxury marketing consultant, I knew about the brand and their products but meeting the marketing team, listening to their marketing strategy from themselves and being a part of their super fun event were very pleasing. Thanks again for that wonderful evening :)
Baume & Mercier markası Türkiye'de gerçekleşecek ilk basın etkinliğinin davetiyesini Dubai merkezden gönderdiğinde oldukça heyecanlanmıştım çünkü markayı bizlere nasıl sunacaklarını çok merak ediyordum. Elbette, bir pazarlama danışmanı olarak marka ile ilgili bilgi sahibiydim ancak firmanın pazarlama ekibi ile tanışmak ve stratejilerini onlardan dinlemek oldukça farklı olacaktı. Gerçekten de öyle oldu. Bu etkinlik için çok güzel hazırlanmışlar. Yukarıdaki resimde gördüğünüz üzere beni önce Hamptons'a götürdüler, sonra özel yılbaşı kokteylerinden tattırdılar, sonra da birbirinden güzel modellerini tanıttılar.
Baume & Mercier için hazırlanan özel yılbaşı kokteylleri çok lezzetliydi :)
My favorite model the Hampton / En beğendiğim model gördüğünüz bej kayışlı Hampton oldu
The Marketing team introducing us the Brand and its Strategy and the Different Watch Models
Here is how I colored my Baume & Mercier watch :) / Baume & Mercier saatime yaptığım boyamayı beğendiniz mi? :)

4 comments:

 1. FANTASTIC!!!:)))
  XOXO
  http://style-squared.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 2. Begendim evet ! Hatta suanki kiyafetime cok yakisir ;)

  ReplyDelete
 3. benim dikkatimi ayakkabılar çekti.Çok güzel.

  ReplyDelete
 4. Aysegulcum , cok guzel bir tanitim olmus, ama ben hem papislerini begendim hemde karelerde en stylish bayan sensin galiba degilmi?

  xxx

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...