Friday, 23 November 2012

A Night Out

Yesterday, after a long work day, we had to stop by at a few places with my husband. So again, it was the multiple occasion outfit challenge. Being a little sick myself and my husband(catching a cold is the new black during these days), I wanted to be comfortable and voila! Photos from beautiful Esma Sultan Palace during the Eres new season event.
Dün uzun bir iş günü ardından, eşimle birlikte birkaç yere uğramamız gerekiyordu ve yine bir "tek kıyafet çok etkinlik" temalı bir görev ile karşı karşıyaydım. Gardrobumda olan birkaç joker elbise ve opak çoraplar sayesinde kolayca birçok etkinliğe uygun giyinebiliyorum. Dün ise grip olmama yoluna bir savaş verdiğim için pek elbise modunda değildim ve yine 5 dakikada bu kombini yapıverdim. Fotoğraflar Eres markasının Esma Sultan Yalısı'ndaki davetinden.
Beymen coat/manto, Chanel handbag/çanta, Louis Vuitton scarf/eşarp, Max Azria blouse,
BCBG Max Azria pants/pantalon, Zara boots/bot

8 comments:

 1. gercegini gormus biri olarak (havami atiyorum bu noktada) bayildim. fotograflarda o pembenin tam rengi cikmamis, nolur bir de gunisiginda cek, harikaydi cunku!

  xx

  ReplyDelete
 2. bu saç modeli size çok yakışıyor, çizmeler ve pantolon çok hoş

  ReplyDelete
 3. Great outfit! Loving the colours and prints of your scarf, gorgeous! :)

  Take care,

  Daniella xox

  ReplyDelete
 4. you look beautiful :)
  following you
  belleeamie.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 5. Even though sick, you look lovely :P

  ReplyDelete
 6. cok güzel görünüyorsun :)

  hepsisatista.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Renklerden mi, ışık mı, o gün sahip olduğun enerji mi, ya da hepsi birden; çok hoş ve etkileyici görünüyorsun.
  Yanılmıyorsam hiç toplu saç görmedim şimdiye kadar, belki daha eskilerde vardır.Ben yeniden eskiye doğru gezindiğim için de görmemiş olabilirim.Ama eminim dağınık veya sımsıkı ve hatta ense topuzu mükemmel yakışır sana, çünkü yüzün çok güzel.Ayrıca bu renkler sanırım senin renklerin, çok iyi etki uyandırıyor.Fırsat buldukça gezinmeye devam ediyorum ben blogunda:)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...