Sunday, 21 October 2012

The New Range Rover


2 weeks ago, I was invited to exclusively see the new Range Rover. I would write this article much earlier but due to the Fashion Week topics, I can only post the article now. Range Rover is a unique car in my opinion; it offers not only luxury and comfort but also off-road capabilities and power. The outer design is now much different than the 3rd generation Range Rover. The car looks longer and it is lighter. I have been a fan of the Range Rover Generation 2 outer design and this new one did not change my mind however, the interior design has the Wow Factor. Here are the photos!

Yaklaşık 2 hafta önce, yeni Range Rover serisine ait Türkiye'ye gelen ilk 2 arabayı, henüz satışa çıkmadan önce görmek ve incelemek için Harbiye'deki özel Range Rover çadırına davetliydim. Range Rover benim en sevdiğim 4x4 modelidir. Lüks ve konforu off-road özellikleri ile birarada sunan Range Rover, hem lüks bir araba, hem de arazi aracı olarak kullanabilen, yani çok amaca hizmet eden bir model. Yeni nesil Range Rover'ların iç ve dış tasarımları oldukça değişmiş. Yeni haliyle daha uzun görünüyor ve bir önceki modelinden çok daha hafif. Dış tasarımda favorim halen 2.nesil modeli olduğu için dış tasarım için fazla yorum yapmak istemiyorum ancak iç tasarım çok çok harika olmuş. Yeni Range Rover ülkemizde 2013 model olarak satılacakmış, bu sebeple sokaklarda görmek için biraz daha zaman var ancak Auto Show'da sergileneceği için meraklıları gidip inceleyebilir. İşte sizin için çektiğim fotoğraflar...

6 comments:

 1. Tek kelimeyle bayıldım bende porsch jeep var değiştirip range rover almak istiyorum bu resimler süper oldu :)))) yeni arababı yakından gördüm :)))teşekkürler tatlım

  ReplyDelete
 2. Wow!!! That's absolutely amazing!!!

  ReplyDelete
 3. Great..After 10 years, 3rd generation is still fresh..But new is new..Terrain response system renovated by using road sensors which can switch into proper program in automatic response..500 kg.lighter than existing one,so . lower fuel consumption ..

  ReplyDelete
 4. Ben bir Range hastasi olarak bayildim tabikide ❤

  ReplyDelete
 5. Kesinlikle çok güzel! :] Range Rover'ları bir kez daha sevdim. ❤ :]

  ReplyDelete
 6. üni deylen hayalimdi şimdi dünyaya döndüm=)

  esra betül

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...