Monday, 29 October 2012

A Green Holiday

This week, all offices were closed in Turkey due to a long holiday. Today is also official holiday as it is the 89th anniversary of Turkish Republic. We are happy and celebrating this happy day but in the meantime, I wanted to share how I have been spending this long holiday. My husband and I were very exhausted as we have very busy jobs so we decided to escape from the city and spent our days in the countryside.
Öncelikle hepimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Bildiğiniz üzere Kurban Bayramı sebebiyle bizleri uzun bir tatil bekliyordu ve biz de önce aile büyüklerimizi ziyaret ettik, sonra da tatili fırsat bilip kendimizi şehir dışına attık ve tatil günlerimizi yemyeşil bir doğada dinlenerek geçirdik. 

7 comments:

 1. Ayshe Rose, Oncelikle buradan bende Cumhuriyet Bayramimizin Kutlu Olmasini dilerim! Nice 89 Yillara! Ozellikle bu gunlerde Cumhuriyetimiz ve Atamizin nekadar onemlı oldugunu hatırlamamız ve hatırlatmamız gerek derım.
  Gıttıgınız yer cok guzel, neresı oldugunu sorabılırmıyım?

  xx

  ReplyDelete
 2. Beautiful photos! :)

  Take care,

  Daniella xox

  ReplyDelete
 3. muhtesem bir yer burasi! tatili firsat bilip boyle kisa dinlenmelere ne kadar cok ihtiyacimiz var, di mi..

  ReplyDelete
 4. Buaraya tatile gitmek yetmez, yaşamak isterim. İnsanın ömrünü uzatacak harika bir yer

  ReplyDelete
 5. cok guzel burası huzurlu huzurluu!

  ReplyDelete
 6. o baklava resmini koymayacaktın:) bu arada deri ceketinin markasını öğrenebilir miyim acaba^^

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...