Sunday, 23 September 2012

HAPPY BIRTHDAY to ME :)

Today is my birthday. Another great year has gone by and I am welcoming the new one. Everyone asks my birthday wish... It is simple. A healthy and peaceful life with my family and friends. Rest will eventually show up :) After a very busy working week, I knew I would want to spend my whole Sunday at home, that's why we celebrated my birthday yesterday evening, with a big family dinner, at our traditional restaurant Papermoon. Right at midnight, my cake arrived and it was officially my birthday :)
Bugün benim doğumgünüm :) Dolu dolu bir seneyi daha geride bıraktım ve yenisini kucaklamak üzereyim. Herkes bana yeni yaşımda ne dilediğimi soruyor. Cevap çok basit; ailem ve sevdiklerimle sağlık ve huzur dolu bir yaşam. Bunlar olunca gerisi zaten gelecektir. (gerisi derken, başarı, mutluluk gibi güzel şeylerden bahsediyorum:)) Bu hafta gece gündüz çalıştığım için Pazar günümü evde dinlenerek geçirmek isteyeceğimden emindim. O sebeple doğumgünümü dün akşam, geleneksel restoranımız Papermoon'da, güzel bir aile yemeği ile kutladık. Saatler gece yarısını gösterdiğinde pastam geldi ve yeni yaşıma merhaba dedim :)

12 comments:

 1. doğum günün kutlu olsun canım ;)

  ReplyDelete
 2. hayırlı güzel bir yıl seni beklesin inş..

  ReplyDelete
 3. A very Happy Birthday to you! :)

  Take care,

  Daniella xox

  ReplyDelete
 4. çok guzel yaslar senın olsuın canım

  ReplyDelete
 5. canım ailen ve sevdiklerinle nice mutlu yaşlara:))

  ReplyDelete
 6. Doğum günün kutlu olsun:) Benimkide eylülde olduğu için eylül ayını çok severim ben:) Ailen ve tüm sevdiklerinle sağlıklı-mutlu upuzun bir ömür dilerim:)Elbiseni çok beğendim,harika bir seçim olmuş:)

  Sevgiler:)

  ReplyDelete
 7. doğum günün kutlu olsun nice yaşlara :)

  www.samiraslifeandstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Nice mutllu yillara Aysherose,

  xxx

  ReplyDelete
 9. Happy Birthday :)
  xx
  www.clothesandcamera.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...