Wednesday, 11 July 2012

Glamour by Ahu Tugbay

Ahu Tugbay is a very talented artist and I really love her pop-art pieces. She introduced her new paintings to art lovers last month with a nice exhibition and last week organized a second event at Lucca Istanbul. Here are some photos from that event. If you are interested in purchasing her paintings, you can contact me.
Ahu Tuğbay yenilik yaratmak konusunda çok usta bir isim ve bu yeteneğini yıllardır sanatın farklı alanlarında göstermekte. Özellikle pop-art resim çalışmaları benim çok dikkatimi çekiyor. Geçtiğimiz ay yeni çalışmalarını güzel bir sergiyle sanatseverler ile buluşturan Ahu Tuğbay, bu etkinliği kaçıranlar için bir sergi daha düzenledi. Lucca'nın duvarlarında eserlerini sergileme imkanı bulan Ahu Hanım'ın tablolarından almak isteyenler benimle iletişime geçebilir.
Ahu Tugbay
Ahu Tugbay'in kizi Yasemin Kozanoglu ve davetlileri

5 comments:

 1. I'm not the biggest fan of pop art but I really like these pieces, it's a slightly fresher take on pop art! :)

  Take care, Daniella xox

  ReplyDelete
 2. cok guzel bir calisma.. Sanat'a hizmet eden her ruhu asla elestirmemek hep yureklendirmek gerek.. Keske Turk halki olarak bu konuda daha bilincli olabilsek.. Tebrik ederim gercekten.. acikcasi kendime biraz kizdim cunku Ahu hn.'in boyle bir yetenegi oldugunu bilmiyordum.. keyifli satislar ;)

  ReplyDelete
 3. Hepsi harika parcalar. Boyle yetenekli elleri imkanim olsa operdim.


  xxx

  ReplyDelete
 4. Eserle çok güzelmiş.Birirde benim duvarımda olsa keşke :)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...