Friday, 8 June 2012

Bright

On Tuesday, I had many appointments like the fitting of my wedding gown, an important meeting and some events that I should attend as a blogger, which I will share soon. That day, the weather was around 32 C degrees in Istanbul, that's why I decided to wear something light that will keep me warm. This orange skirt has been with me for 2 years and it became like a joker item for me in summers. I combined it with white sandals, my Kenneth Jay Lane bracelet, Dior earrings and Chanel handbag. I hope you like it. / Salı günü katılmam gereken birçok toplantı ve lansman vardı, hava da oldukça sıcak - 32 derece civarı - olduğu için yazları joker kıyafetim olan turuncu eteğimi beyaz sandalet, Kenneth Jay Lane bileziğim, Dior küpelerim ve Chanel çantamla kombinledim.
Marks&Spencer tank and skirt, Chanel handbag, Capri Sandals

7 comments:

 1. Merhabalar kombin çok güzel olmuş ayrıca çok şanslısınız ki iş yerinde açık ayakkabı giyebiliyorsunuz:((

  Sevgilerle..

  ReplyDelete
 2. Fabulous look!
  Ayshe, çantanı rahat kullanabiliyormusun, renk transferi yada çizilmelere karşı dayanıklımı? Gerçi caviar daha kullanışlı ama açık renkli olmasından sordum.


  xxx

  ReplyDelete
 3. cok guzel bir etek bu ! Machka sandim bi an.. Tam bir Ece tasarimi duruyor.. Sandaletlerin de cok cici.. tam efil efil ;) sahane olmussun cnm !

  ReplyDelete
 4. Çok hoş görünüyorsun. Renkler uyum harika. Umarım bir çok kişi bu sandaleti örnek alır.Her ayağa olmuyor bu sandalet. Lütfen şu görüntüyü büyütüp reklam panolarına asalım. Serçe parmağı dışarda hala inatla giyenler var.

  ReplyDelete
 5. turuncu rengi bende çok seviyorum,çok hoş görünüyorsun :)

  ReplyDelete
 6. ayaklarında çok güzel sandaletlerinde canım kombinede bayıldım sitende çok güzel

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...