Wednesday, 30 May 2012

Meeting Zuhair Murad

Finally, I received the official pictures of me and Zuhair Murad which were taken in Paris. Loving his designs and owning a few gowns from his collections, it was a great pleasure meeting him during Paris Fashion Week. He invited me to his showroom to see the latest collection and we had a nice chat there. I am happy that now I have our pictures and I wanted to share one of them with you. / Zuhair Murad ile tanışma fotoğraflarım sonunda bana ulaştı. Paris Fashion Week döneminde Paris'teki showroom'unda yeni koleksiyon tanıtımı için verdiği davette tanıştığım Zuhair Murad ile kısa bir sohbet etme imkanı buldum ve kendisine hayranlığımı dile getirdim. Kendisinin tasarımlarını çok severim çünkü hem kalıpları bana tam oturuyor hem de özel bir davete giyecek tuvalet aradigimda elim hep onun elbiselerine gidiyor. O sebeple bu tanışmadan dolayı çok mutlu oldum. Aylar sonra elime ulaşan resimlerimizden bir tanesini sizlerle paylaşmak istedim.

7 comments:

 1. Bu sefer ilk yorum benden:)
  Bu fotografda çok farklı çıkmışsın Aysheciğim. Ya sen çok uzun bir hatunsun yada Muradcığım kısa..

  Rujunda harika...


  xxxx

  ReplyDelete
 2. @Virgit thank you :)

  @Zelish Evet boyum uzundur ve ayagimda topuklu bot vardi. O yuzden normal yani. Rujum Armani'nin klasik kirmizisi. Kisin severek kullaniyorum.

  ReplyDelete
 3. wuuu ! sahane ! Zuhair'i severiz ama benim favorim hala Karl ile olan fotografin :))) harikasin Ayse'cim ;)

  ReplyDelete
 4. Blogunu cok begendım. hemen takıbe alıyorum.

  Sevgıler

  selensstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Blogunu cok begendım. hemen takıbe alıyorum.

  Sevgıler

  selensstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Blogunu cok begendım. hemen takıbe alıyorum.

  Sevgıler

  selensstyle.blogspot.com

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...