Sunday, 15 April 2012

Pinko Trunk Show

On Friday, I was invited to the Pinko store in Nisantasi to see their new collection. Arzu Sabanci; the owner of Pinko stores in Turkey, was very welcoming and stylish as usual. I must say I fell in love with every single piece in the store. You will see how wonderful the colors and designs are from the pictures below but I also have a surprise for you. The Italian stylists of Pinko created 3 looks for me and we did a great photo shoot with those outfits. I will share them with you soon and you'll be able to see how amazing the new collection is.

Cuma günü Pinko'nun yeni sezon ürünlerini görmek için Nişantaşı mağazasının yolunu tuttum. Koleksiyon bir harika... Farklı renklerde gerek gündüz gerekse gece giymek için birçok alternatif sunan bu yeni koleksiyonda benim en sevdiğim parçalar dantel ceketler ve deri ceketler oldu. Pinko'yu Türk modaseverler ile buluşturan Arzu Sabancı her zamanki gibi çok şıktı. Size bir de sürprizim var. Pinko'nun İtalyan stilistleri benim için 3 farklı kıyafet kombini hazırladı ve bu kıyafetlerle çok eğlenceli bir fotoğraf çekimi yaptık. Yakında resimleri blogda paylaşacağım, sizler de yeni koleksiyonun en güzel parçalarını benim üzerimde görme fırsatı bulacaksınız :)

4 comments:

 1. Heyy çekim fikrine bayıldım! Tüm parçalar nefis görünüyor burdan, eminim üzerinde de harika duracaklar! ♥

  ReplyDelete
 2. Deriiin bir iç geçirdim o koleksiyona bakarken. Orda olmak çok istedim:( Ve Arzu Sabancı'ya da bayıldım.Üzerindeki ceketi nefissss. Ne tatlı, havalı ve şık bir bayan.

  ReplyDelete
 3. Her bir parçası keyifle giyilebilecek bir koleksiyon olduğunu düşünüyorum

  ReplyDelete
 4. oldukça hoş parçalar görünüyor fotoğraflarda,son kombini bekliyorum merakla :)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...