Friday, 24 February 2012

People

I was actually planning to publish my post called "the wedding" today, in order to share the decoration and details from my sister's wedding but I realized that there were so many materials to work on so I will do that in the weekend and today, will share my favorite pictures of people at the wedding... As the concept was Venice, they posed in masks... I do have many more photos to share though, so will make more posts about people next week. Bugün aslında kardeşimin düğününden süslemeleri ve detayları içeren "the wedding" isimli yazımı yayınlayacaktım ancak biraraya getirilmesi ve üzerinde çalışılması gereken çok malzeme olduğundan, hakkını verebilmek adına o çalışmayı hafta sonuna saklıyorum ve bugün sizlerle düğündeki misafirlerin bazi resimlerini paylaşıyorum. Düğünün konsepti Venedik Karnavalı olduğu için maskelerle poz verildi... Daha elimde çok fotoğraf var, onlardan bir post daha çıkacak haftaya :)

4 comments:

 1. Herkesin goz maskesi takmasi cok hos olmus, cok guzel bir goruntu cikmis ortaya:)

  www.whiteperla.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Harika bir düğün konsepti, eminim çok eğlenmişsinizdir. Herkes de çok şık ayrıca, orda olmak istedim resmen :)

  Çok teşekkürler bu arada canım, yıldönümü postuma yorumun için.
  Öpüyorum

  denizsaatcioglu.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. yaa bayildim ne kadar guzel bir konsept olmus oyle ayrica maskelerde sahane gorunuyor :)Bana da kardesim Venedikten maske getirmisti sus niyetine duruyordu hatta su an nerde onu da bilmiyorum :) Suslemeleri ve detaylari iceren postunu ayrica merakla bekliyorum:)
  sevgiler
  sanslianne.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. mor elbise harika gorunuyor:)) nerden acaba;)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! Google hesabiniz yoksa "Anonymous"a tiklayarak yazabilirsiniz. Yorumlariniz icin tesekkurler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...